HİZMETLERİMİZ


 

Bireysel Kiralama 
Araç filomuz 0-3 yaş arası olup servis bakımlı ve rent a car kasko`ludur. 1 gün - 1 yıl araç kiralamalarınızda talebiniz doğrultusundaki aracı hizmetinize sunabiliriz. Araç talebiniz durumunda Türkiye`nin her noktasından araç alıp bırakabilir. Şoförlü, şoförsüz hava alanlarına araba teslimi. Güleryüzlü personelimiz profesyonel iş anlayışı ile sizlerin her zaman hizmetiniz dedir. Klas Rent A Car hizmetinin yanısıra Esenboğa havalimanından ve şehriçinden 24 saat transfer hizmeti vermektedir. Mutlu müşteri sayısını her geçen gün arttıran Klas Rent A Car sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Kiralama
     Eğer şirketinizin belirli süre için ekstra araçlara ihtiyacı varsa;
Yatırım Tasarrufu : Otomobil kiralamak, satın alma ilk yatırım bedelinden veya finansman giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar.
Alımda Zaman Tasarrufu : Aracınızın tescil, sigorta ve vergi işlemleri ile Klas ilgilenir, siz zamandan tasarruf sağlarsınız.

Servis - Bakım ve Sigorta Bilgileri :  Yaptığınız aylık ödemeler sonucunda, elde edeceğiniz hizmetler şu şekildedir. Marka ve tiplerine göre araçlarınızın periyodik bakıma alınması, araçlarınızın her ay bir kez teknik kontrolden geçirilmesi, herhangi bir kaza sonucunda, en geç 24 saat içerisinde firma yetkilileri tarafından, araç kullanıcılarına eş değerde veya o dönem Klas`ın elinde bulunan, kiracının ihtiyacını karşılayacak, iyi konumda başka bir aracın sağlanması.
Yatırımı Giderleştirme : Satın alınan bir aracın bedeli 5 yılda giderleştirilebilir. Kiralandığında ise her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarımızı giderleştirebilirsiniz.
Katma Değer Vergisi :  Satın alınan bir aracın KDV`si sabit kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV`sinden mahsub edilemez. Kiraladığınızda ise, her ay KDV tutarını mahsub edebilirsiniz.

Gurbetçiler
Klas rent a car yurtdışında gelen gurbetçi müşterilerimiz için havaalanı teslim sorunsuz araçlarla hizmet vermektedir. Gurbetçilerimizden senet, depozito alınmaz, kasko, teslim edip alma vs. bunlar içinde ekstra ücret talep edilmez.
Araç filomuz 0-3 yaş arası olup servis bakımlı ve rent a car kaskolu`dur. Gurbetçilerimiz araç taleplerinde Türkiye`nin her havalimanına dilediği aracı teslim edip-alınır. Güleryüzlü personelimiz profesyonel iş anlayış ile sizlerin her zaman hizmetiniz dedir. Klas Rent A Car hizmetinin yanısıra Esenboğa havalimanından ve şehiriçinden 24 saat transfer hizmeti vermektedir. Mutlu müşteri sayısını her geçen gün arttıran Klas Rent A Car sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Transfer
Transfer hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerimizi isteğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz yere bırakıyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla en kısa sürede ve en güvenli şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yurt dışından ve il dışından gelen müşterilerimize diledikleri araçları havaalanında teslim ederek kısa sürede gitmek istedikleri yere ulaşmasını sağlayarak gereksiz zaman kaybını önlüyoruz.